iStock_000015310583Small

iStock_000015310583Small

Jeśli listopad wydaje Wam się zimny, szary i depresyjny, nie ma lepszego miejsca, , by podładować baterie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie. W Dubaju temperatura jesienią wynosi ponad 30 stopni, słońce świeci pełną parą, a Dubaj oszałamia wysokimi budynkami, przepychem, złotem, egzotyką i odmienną kulturą.

Pojawiła się świetna promocja na bilety, które szybko znikają, dlatego podaję tylko bardzo skrócony program wycieczki:

wylot w sobotę 20 października 2018 z Krakowa bezpośrednio do Dubaju

niedziela: zwiedzanie centrum Dubaju, w tym Burj Dubai – najwyższy budynek świata

poniedziałek: Zwiedzanie rozpoczyna się od wizyty w dzielnicy Bastakyja – najstarszej dzielnicy miasta. Rejs wodnymi taksówkami „Abras” poprzez Dubaj Creek. Podziwianie oszałamiającej panoramy miasta w trakcie przejazdu do dzielnicy Deira. Spacer po słynnym bazarze z przyprawami oraz z biżuterią i suwenirami (Spice Souk, Gold Souk).

wtorek : zwiedzanie wyspy w kształcie palmy, plażowanie z widokiem na 7-gwiazdkowy hotel Burj Al-Arab, wieczorem spacer po Marinie – miejsce, które szczególnie warto odwiedzić wieczorem

środa : wycieczka do Abu-Dhabi – zwiedzanie wielkiego meczetu Sheikh Zayed

czwartek : wyprawa na pustynię

piątek : dzień na Wasze pomysły

sobota 27 października wcześnie rano wylot do Krakowa, przylot 11:45

HOTEL: 2 osobowe pokoje w Arabian Park Hotel– hotel posiada bardzo dobre oceny gości, BASEN pozwoli schłodzić się podczas upałów, bliskość stacji metra. ŚNIADANIA WLICZONE W CENĘ!

Cena wycieczki: 1970 zł – obejmuje: przeloty, hotel

Cena nie obejmuje: wynajmu, auta, wejść do miejsc zwiedzania, przejazdów, ewentualnego dodatkowego bagażu – w cenie duży bagaż podręczny – powinno spokojnie starczyć, ubezpieczenia auta (ok. 30 zł/os,), biletów na metro i miejsc zwiedzania. Łączny koszt wycieczki licząc wyżywienie – w tym codziennie obiad w restauracji, wejście na Burj Dubai i do meczetów, benzynę, bilety itp. powinien zamknąć się w 3 tys. zł.

Płatność: 800 zł zaliczki płatne z góry,pozostała część płatna do dnia wyjazdu